Derdime Protez Saç Derman Oldu

Saçlarım Döküldü Protez Saç Yaptırmak İstiyorum

Daha henüz 22 yaşında olmama rağmen saçlarım döküldü ve saç protezi yaptırmayı düşünüyorum. Bu konuda özellikle bana yardımcı olabilecek kişilerin önerilerini almak isterim. Saç dökülmesi gerçekten hayatımın en kötü sorununu yaşamama neden oldu. Kısa zamanda dökülen saçlarım nedeniyle görünümü tamamıyla değişti. Bu durumdan fazlasıyla rahatsızım. Bu nedenle özellikle protez saç uygulaması konusunda internet üzerinden yaptığım araştırmalarda çoğu kişinin memnun kaldığını gördüm ve ben de umutlandım. Ancak ailem bu konuda uygulamanın sonucunun olumsuz olabileceğini düşündüğünden kararsız kaldım.

Daha önce protez saç kullananlar uygulama yaptırmak için ne tür önerilerde bulunabilirler? Diye merak ediyorum. Uygulamanın özellikle kişiye uygun şekilde yapılması gerektiğini belirten çok kişi var. Çevremde birkaç büyüğüm ile görüştüğümde uygulama sayesinde çok rahatladıklarını ama yaptıranların doğru araştırmaması halinde sorun yaşayabileceklerini söylemeleri de kafamı karıştırdı. Evet, arkadaşlar daha önce protez saç yaptıranlar önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bu konuda özellikle bana yardımcı olmanızı istiyorum. Birçok ürün kullandım. Saçlarımın yeniden çıkmasını sağlayabilmek için denemedim yol kalmadı. Ancak tekrar saçlarımın çıkmasının mümkün olmadığını artık biliyorum.

İnternette yaptığım araştırmalar sırasında protez saç neohair özellikle bu konuda kullanmış olduğu teknolojiyle dikkatimi çekti. Yapılan uygulama daha doğal bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Ancak ne derece güvenebileceğimi henüz kestiremiyorum. Daha önce uygulama yaptırmış olanlar varsa özellikle deneyimlerini paylaşabilirler. Artık daha fazla bu şekilde görünmek istemiyorum. Bu nedenle İstanbul protez saç uygulaması yapan firmaları internetten araştırarak birçok fikir edindim. Ama yine de eğer deneyip de memnun kalmış olanlar varsa önerilerini almak benim kararımı da etkileyecektir. Uygun bir yerde karar kıldığımda artık bende eskisi gibi gür saçlara sahip olabilirim.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp