Kullananlar Beğendi ve Onayladı

Protez Saç İle Hayatım Değişti

Kısa zaman önce protez saç ile tanıştım ve hayatım değişti. Saç dökülmesi problemi bizim ailede genetiktir. Özellikle lisedeyken dökülmeye başlayan saçlarım kısa zamanda açılmalarını oluşmasına neden oldu. Yaşıtlarıma baktığımda oldukça gür saçlara sahip olmaları ve bendeki saçların seyretmesi özellikle psikolojik açıdan da sorun yaşamama neden oldu. Çok sayıda farklı ürün denedim. Ancak herhangi bir fayda elde edemedim. İlerleyen yaşlarımda açılmaları giderek kellik seviyesine ulaştı. Bu durum artık daha fazla dayanamayacağımı düşündüğüm noktada saç protezi ile tanıştım. Uygulama yaptıranlar tarafından yapılan yorumları internet üzerinden inceledim. Ancak yine de emin olamadım. Çevremde uygulamayı yaptıran bir kaç kişiyle yaptığım görüşmeler sırasında memnun kaldıklarını öğrendim.

Yine de protez saç kullananlar özellikle internetteki değişimleri ile karar verme aşamasında beni fazlasıyla etkiledi. Nasıl olurda bu kadar büyük bir değişim yaşanabilir diye düşünmeye başladım. Uygulama yaptırdıktan sonra memnun kalmamak en büyük korkumda. Bu nedenle daha fazla araştırma yaparak protez saç yaptıranlar ve özellikle etmiş oldukları deneyimler için merkezlerin sunmuş olduğu bilgileri incelemeye başladı. Çok sayıda farklı merkezde görüşme yaptım. Uzmanlardan aldığım bilgiler doğrultusunda kararımı verdim. Bir şeye karar vermeden önce her zaman araştırma yaparım. İşimi garantiye almayı severim. Bu nedenle bu konuda da yeteri kadar araştırma yaptıktan sonra kararımı aldım.

Yaptığım araştırmaların sonucunda protez saç neohair konusunda karar kıldım. Uygulama için teknolojinin ileri seviyesini kullanıyorlar. Bu nedenle merkeze gidip uzmanlar ile görüştüm. Verdikleri bilgiler beni tatmin etti. Uygulama için gün kararlaştırdık ve daha sonrasında muhteşem değişim… Artık saçlarımla barışık ve son derece genç bir görünüme sahip olarak hayatımı devam ettiriyorum. Özellikle İstanbul protez saç konusunda tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı merkeze sahip. Bu nedenle burada yaptıracağımız uygulamalarda kullanılan teknoloji sayesinde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Kısa zaman önce yaptırdım ve ben almış olduğum sonuçtan son derece memnunum ve daha yaptırmadığıma da pişmanım. Eğer sizlerde saç dökülmesi veya kellik problemi yaşıyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir