Neden Protez Saç

Protez Saç Nedir?

Saçlarını kaybetmiş veya kaybetmeye devam eden insanların sıklıkla ve güvenle başvurdukları çözümdür. Saç kaybı yaşanan kısımlar belirlenerek ölçüsü alınır. Kişi saçının özellikleri alınarak benzetilmiş protezler özel deri üzerine uygulanır. Kullanılan malzeme ve ürünler kesinlikle zararsızdır hassas deriler içinde hiçbir sorun çıkartmamaktadır. Hızlı ve basit uygulanması ile %100 doğal saç görünümüne kısa sürede ulaşacaksınız.  Protez saç uygulandıktan sonra dilediğiniz gibi tarayabilir ve günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Protez Saç Nasıl Uygulanır? Ne Kadar Sürer?

Teknoloji geliştikçe protez saçlarda gelişmeler yaşamaktadır. Kişinin şikayeti dinlenir kelleşme yaşanan bölge ve eksilmeye devam eden bölge belirlenir, ölçü alınarak kalıp çıkarılır.  Saçın karakteri ve özellikleri açısından kişinin saçından numune alınır, kişinin nasıl bir tasarım ve görüntü istediği dinlenilir ve formumuza kayıt edilerek üretim için fabrikaya gönderilir. Profesyonel eller ve gelişmiş teknoloji ile özel derisi üzerine sizin için özel olarak üretilmiş protez saç uygulanır. Önceden ölçüsü alınmış kısma protez saç özel bantları ile uygulanır hiçbir yara ve bere almadan doğal görünümlü saçlarınıza kavuşmuş olursunuz. Dilerseniz protez saçınızı şekil için kestirebilirsiniz.

Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Protez saç uygulaması yaptırdığınız firmanın belirlediği bakım günlerini dikkate alınız. Bakımlar özel sıvı bazlı solüsyonlar ile yapılmaktadır. Bakımını düzgün ve uzman kişilerin yapması proteziniz için büyük bir artı yöndür.Temizlik için normalde kullandığınız şampuanları kullanabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir