Protez Saçta Ücretlere Dikkat!

Erken yaşta saç dökülmesi problemi yaşamaya başladığımdan bilhassa saç dökülmesine karşı seçenek edilebilecek değişik metotlara bakınırken saç protezi ile karşılaştım. Saç dökülmesi sıkıntısı yaşayanlar bizzat yaşamış olduğum problemlerin çoğunu yaşamışlar. Daha 20 yaşındaydım saçlarım dökülmeye başladığında. Bilhassa etrafımdan negatif reaksiyonlar almaya başladığımda bu beni oldukça  fazla etkiledi. Bu nedenle bir an önce daha önceki görünüme sahip olmak için farklı yollar tecrübeye karar verdim. Yaptığım araştırmalarda özellikle protez saç uygulamasını öneren çok kişiyle karşılaştım. Daha ayrıntılı bilgi almak için araştırmaya devam ettiğimde neohair ile tanıştım. Uzmanlar ile yapmış olduğum müzakereler doğrultusunda almış olduğum bilgiler özellikle dikkatimi çekmesini sağladı.

Çevremde protez saç kullananlar memnun olduklarını belirtseler de ben pek inanmadım. Bu nedenle uzmandan bilgi almanın her zaman daha doğru olacağını düşünerek görüşme yapmaya başladım ve çok sayıda farklı merkez ile görüştükten sonra protez saç neohair de karar kıldım ve uygulama yapılması için görüştük. Görüşme süreci boyunca personellerinden çok ilgi gördüm. Bu nedenle yaşadığım duruma karşı bana yardımcı oldukları için teşekkür etmek isterim. Özellikle saç ekimi yaptırmayı düşünürken son anda protez saça karar vermem arkadaşlarımın etkisiyle de gerçekleşti. Daha önce protez saç yaptıranlar bu konuda kararımı verirken fazlasıyla etkili oldu. Ben her zaman temkinli hareket etmeyi seven biriyimdir. Bu nedenle karar vermeden önce yeterli araştırma yaptığından emin olmayı isterim. Ancak yaptığım araştırmalar sırasında özellikle dikkatimi çeken bir diğer nokta ise fiyatlar arasındaki farklılık oldu. Yapılacak olan uygulamanın aynı olması, ancak fiyatlar arasındaki farklar kararsız kalmama neden oldu.

Neohair hakkında araştırma yaparken uzun zamandır bu alanda hizmet verdiğini ve müşterilerin yapılan uygulama sonrasında memnuniyetinin yüksek olduğunu anladım. Bu nedenle bence neohair sitesinden bilgi alarak tercihimi yaptım. Yapılan kontroller sonrasında en uygun şekilde uygulama için uzmanlar tarafından işlem yapıldı. Kısa zamanda eski halime geri dönmek özellikle beni fazlasıyla mutlu etmiştir. Özellikle saç dökülmesi problemi yaşayanlar için İstanbul protez saç konusunda oldukça iyidir ve bunu belirtmek isterim. Ancak fiyatlar konusunda çok dikkatli olun…

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir