Saç Kaybınızı Protez Saç İle Telafi Edin

En İdeal Protez Saç Modelleri

Protez saç modelleri standart bir yapıda değildir. Bu sebeple seçilecek modeller kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.  Zaten kaliteli bir saç protezi uygulamasında standart kalıplar olmamalıdır. Standart yapılan uygulamaların başarı oranı son derece azdır.

Kaliteli ve yüksek standartlı uygulamalarda kişiden kişiye ve saçın yapısına göre farklılaşan değişkenler bulunmaktadır. Zaten bu sebeple saç protezi uygulamalarında ölçümleme olayı son derece önemlidir. Geliştirilecek saç protezi modellerinin temelinde uygulamanın yapılacağı kişinin saç kayıp durumu, saç kümesinin yoğunluğu gibi durumlar ön plana çıkmaktadır.

Protez Saç Modelleri Belirlenirken Dikkat Edilecek Hususlar

Protez saç uygulamaları yapılırken tercih edilecek modellerin belirlenmesi aşamasında dikkat edilecek bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların en iyi şekilde birleştirilmesi ile kişiye özel oldukça kaliteli protez saç uygulamaları meydana getirilmektedir. Protez saç kullananlar için gerçekleştirilen bu modellerde büyük bir başarı yüzdesi yakalanmasını altında bu hususlarda ki azami dikkat yatmaktadır.

İlk olarak protez saç uygulaması için kişiye özel olarak geliştirilen altyapı tasarımı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede uygulamanın başarılı olması anlamında en önemli temel atılmış olmaktadır. Daha sonra ise saçın cinsi belirlenmektedir. Bu husus oldukça önemlidir. Çünkü kişilerin saç tipleri farklıdır. Ve yapılacak protez uygulamalarında bu farklılığa göre planlama ve geliştirilme yapılmalıdır. Protez saç yaptıranlar için saçın doğallığı ve görünümü oldukça önemli olduğu için bu maddeye oldukça önem verilmektedir.

Daha sonra yoğunluk konusu protez uygulamalarında dikkat edilen diğer bir önemli husustur. Çünkü saçların doğal ve estetik görünümü için her tarafta aynı yoğunlukta olması gerekmektedir. Bu sebeple saç kaybı yaşanan alanlar için yoğunluk ölçümü yapılarak ona göre uygulama gerçekleştirilmektedir. Ve son olarak da dalga konusuna da dikkat edilerek en iyi ve en ideal saç protezi gerçekleştirilmektedir.

Protez saç neohair olarak kişiye özel olarak geliştirilen yöntemler sayesinde tam anlamıyla doğal ve uzun ömürlü saçlara kavuşulmaktadır. Sektörde İstanbul protez saç hizmeti sunan birçok firma ise standart kalıplarla hizmet sunduğundan başarı yüzdesini oldukça düşüşler görülmektedir. En iyi protez kişiye en özel olan protezdir.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir